Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Mosiężna wizytówka z grawerem + Przycisk dzwonkowy

Polecam mosiężne wizytówki z wygrawerowaną nazwą ulicy, firmy czy też numerem posesji.

 

 

Porównaj pokrewne propozycje:

 

Klasyczne mosiężne wizytówki na drzwi

 

Wizytówki jako reklama firmy.

Mosiężne wizytówki

 

mosiężna wizytówka z grawerem

Imienna wizytówka

Polskie Rękodzieło gwarancją wysokiej jakości i trwałości produktu

 

 

 

 

 

Przycisk dzwonkowy z wygrawerowanym oznaczeniem posesji lub nazwą firmy

 

 

Wyjątkowa i w pełni unikatowa wizytówka wyposażona w przycisk dzwonkowy, która wykonana została z mosiądzu w 100 % metodą ręczną w pracowni polskiego rzemiosła. Dodatkowo to praktyczne rękodzieło zostało zabezpieczone bezbarwnym lakierem. Spersonalizowany, czytelny i głęboki grawer mechaniczny jest gwarancją niezwykłej trwałości produktu, który z pewnością posłuży właścicielowi przez wiele lat. 

 

Wizytówka z wygrawerowanym własnym tekstem

 

Napis jest oczywiście wybierany indywidualnie przez zamawiającego i może zawierać m.in. ulicę oraz numer posesji, imię i nazwisko właściciela lub też nazwę firmy. Ten mosiężny przycisk dzwonkowy z unikatowym wzorem można zamontować bezpośrednio na drewnianej futrynie lub na ścianie tuż przy drzwiach wejściowych naszego domu, mieszkania lub też siedziby firmy. Przycisk jest w pełni uniwersalny, dzięki czemu istnieje możliwość obsługiwania urządzeń zarówno niskiego, jak i wysokiego napięcia takich jak tradycyjne dzwonki, domofony oraz zamki elektromagnetyczne. Wymiary wizytówki z przyciskiem dzwonkowym to około 15 x 13 centymetrów.

 

Dla kogo Mosiężna Wizytówka - funkcjonalność połączona z unikatowym wzornictwem

 

Jeśli zależy Ci, aby zaproszeni goście bez problemu trafili do Twojego domu, mieszkania czy też firmy a także cenisz stylowe i równocześnie niepowtarzalne wzornictwo, to z pewnością ten wyjątkowy mosiężny przycisk dzwonkowy z wizytówką będzie dla Ciebie wprost idealny. Niezwykła staranność i jakość wykonania a także trwały, czytelny grawer to gwarancja oryginalnego i jakże ważnego dodatku całego budynku, który bez wątpienia stanie się elementem zainteresowania wszystkich odwiedzających.

Możliwość wyboru spersonalizowanego napisu na mosiężnej wizytówce powoduje, iż dzwonek stanie się w pełni unikatowym rękodziełem.

 

Spersonalizowana wizytówka na prezent do nowego Domu

 

Oczywiście produkt ten spełni się również jako stylowy prezent dla rodziny czy znajomych, którzy lubią połączenie funkcjonalności z unikatowym wzornictwem. Może być podarowany osobom, które dopiero co wprowadziły się do nowego domu czy mieszkania lub też dzwonek może stać się niewielkim odświeżeniem wizerunku budynku i równocześnie niezwykle oryginalną wizytówką właściciela.

 

Należy pamiętać że Polskie Rękodzieło artykułów mosiężnych jest gwarancją wysokiej jakości i trwałości produktu.

 

Zobacz wizytówkę RETRO z grawerem.

 

 

 

 

 

 

 


                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność