Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Przycisk dzwonkowy do kamienicy i tradycyjnej willi

Wybór rękodzielniczy, mosiężnych przycisków do sterowania dzwonkiem pochodzą od polskiego producenta artykułów z mosiądzu.

 

Oferowane przez nas ozdobne przyciski mosiężne do dzwonków występują w różnych rodzajach wykończenia (polerowane na złoto, patynowane i postarzane) oraz w różnych wielkościach i stylistycznych formach z różnych okresów barok, secesja, artdeco.

 

Odpowiednio dobrany przycisk RETRO z mosiądzu mogą współgrać nie tylko z kolorem elewacji, ale także takimi elementami, jak mosiężne klamki do drzwi czy szyldy zamków lub Cyfry i Litery ozdobne wizytówki na drzwiach oznaczające dom i mieszkanie. 

 

Należy pamiętać że zastosowanie tego samego materiału i podobnego wykończenia pozwala stworzyć spójny wygląd, który stanie się stylową dekoracją naszego domu i zabytkowej kamienicy.

 

Ozdobne przyciski Vintage do stylowej kamienicy

 

Przyciski dzwonkowe do kamienicy w kolorze złota

Czarne przyciski do dzwonków

 

 

Należy pamiętać że zastosowanie tego samego materiału i podobnego wykończenia pozwala stworzyć spójny wygląd, który stanie się stylową dekoracją naszego domu i zabytkowej kamienicy.

 

Polecam również klasyczne przyciski jako ozdobny element drzwi

 


                                                                 


Oferta mosiężnych przycisków producenta z Poznania Ozdobny przycisk do dzwonka Przycisk do dzwonka z motywem roślinnym Złoty przycisk do stylowej kamienicy Duży przycisk do dzwonka złotyy anioł Mosiężny ozdobny przycisk do starej kamienicy Dekoracyjny przycisk ozdobiony aniołem Ładny dekoracyjny przycisk zrobiony na styl Vintage Przycisk do dzwonka w kolorze złota jest ładną ozdobą do stylowego wnętrza Duży czarny przycisk do dzwonka
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność