Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta

Wyjątkowa Ikona Bułgarska pisana/malowana ręcznie na klejonych deskach (w celu uniknięcie wypatrzenia się drewna), jest to najstarsza technika przekazywana wraz z tradycją z pokolenia na pokolenie. Na każdej ikonie widoczna jest faktura tempery na desce a także imienny podpis jej autora i certyfikat wydany przez Ministerstwo Kultury w Bułgarii w celu potwierdzenia autentyczności. Każda z ikon posiada unikatowy wzór i jest dostępna w limitowanej ilości. Dodatkowo na dołączonym certyfikacie znajdują się takie informacje jak: okres z którego pochodzi kopia ikony, co dokładnie przedstawia motyw oraz w jakim miejscu znajduje się oryginalna ikona. Te niepowtarzalne bułgarskie rękodzieło dostępne jest w trzech wariantach:

- Ikona Anioł Stróż dla chłopca

- Ikona Anioł Stróż dla dziewczynki

- Ikona Anioł z dzieciątkiem

Kupując wybrana przez siebie Ikonę Bułgarską masz 100 % gwarancję jej autentyczności oraz ręcznego wykonania według starodawnej, bułgarskiej tradycji – wszystko jest bowiem potwierdzone specjalnym certyfikatem Muzeum narodowego lub Ministerstwa kultury i sztuki.

ikona na chrzest dla dzieci

ikona prezent na chrzest

 

Ikona prezent dla chłopca

 

certyfikat ikony

Anioł stróż ikona na prezent

 

Oczywiście Komunia Święta to nie jedyna okazja, na którą można podarować ikonę. Każde urodziny wnuczki, wnuka czy też chrześniaka to idealny moment na tak niepowtarzalny prezent. Natomiast drugi motyw, przedstawiający Anioła chroniącego malutkie dzieciątko jest doskonałym podarunkiem na chrzest dziecka. Ikony Bułgarskie w ostatnim czasie zyskują na popularności, głównie z uwagi na ich niepowtarzalny, wręcz magiczny charakter. Najczęściej kupowane są przez babcie i dziadków oraz rodziców chrzestnych.

 


12-05-2015 admin

                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność