Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Ikony Świętych i Patronów na różne okazje

Ikony religijne są doskonałym prezentem przy wszelkich okazjach sakramentu świętego takich jak ślub, bierzmowanie, pierwsza komunia święta czy nawet chrzest. Są wzniosłe i dostosowane do duchowych uniesień, jakich doświadczamy w swoim życiu. 

 

Wśród ikon, jakie znajdziecie w naszym sklepie, znajdują się przede wszystkim ikony świętych i patronów, ikony świętej rodziny, ikona archanioła idealna na pierwszą komunię świętą, ikona Eleusa miłująca na chrzest święty, ikony polskie w koszulkach srebrnych, a także szeroki wybór ikon greckich z certyfikatem. 

 

Wielu z nas zależy na tym, aby były one jak najbardziej zbliżone do oryginału, dlatego też certyfikowane ikony są tak ważne. Ikony świętych patronów nadają się na każdą okazję, można dobrać patrona do osoby, którą chcemy obdarować. 

 

Są również piękną dekoracją każdego domu, pięknej kaplicy czy nawet wzniosłego kościoła. Są piękną pamiątką sakramentu świętego, która zostaje z nami na zawsze i może być przekazywana nowym pokoleniom

 

Jest to idealny prezent zarówno dla osób wierzących, jak i tych, które cenią w swoim życiu historię i sztukę.

 


                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność