Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta

Odpowiadając na niniejsze zapytanie trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć znając tylko wzrost osoby który nie jest jednoznacznym algorytmem do wyliczenia długości laski.

Na długość dokładnego dopasowania laski do danej osoby mają następujące cechy takie jak długość kończyn górnych i dolnych oraz stopień pochylenia danej osoby który jest różny dla każdego z nas

Odpowiednie ustawienie wysokości laski uznaje się za prawidłowe, jeżeli w czasie użytkowania pracuje ona pionowo w pozycji równoległej do osi ciała.

Prawidłowo rękojeść laski powinna być na równi ze stawem biodrowym, a łokieć wygięty pod maksymalnym kontem 30 stopni, (Rys. A) Rękojeść laski należy trzymać zgodnie ze schematem pokazanym na rysunku (Rys. B).Proszę regularnie sprawdzać nasadkę gumową służącą do bezpiecznego i cichego użytkowania, gdyż z czasem eksploatacji ulega ona starciu. wówczas należy niezwłocznie wymienić ją na nową.

W okresie zimowym zaleca się stosowanie nasadek antypoślizgowych z kolcami


30-05-2012 admin

                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność