Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Figurka z metalu Murarz Tynkarz i Akrobata

 

Szukasz unikatowego, oryginalnego prezentu dla kumpla z budowy, współpracownika lub kierownika ;-)

Doceń ich pasję i poświęcenie, wybierając metalową figurkę budowlańca, murarzatynkarza i płytkarza, do której możesz dodać specjalnie wygrawerowaną dedykację.

Przyciągająca oko, zabawna postać, zaprojektowana przez artystę plastyka, to wyjątkowy pomysł na śmieszny podarunek. 

 

 

 

Oryginalne ręcznie spawane figurki !

 

Figurki przedstawiające zawody męskie, urzekają swoją oryginalnością, która jest połączona z niesamowitym designem. Jest to prezent, który sprawi naprawdę mnóstwo radości i zawsze będzie przypominał o pracy, jaką wykonywał przez długi czas kolega, współpracownik, czy też kierownik.

W żadnym stopniu nie jest on banalny, a wręcz przeciwnie bardzo unikalny, a także niesamowicie praktyczny. Jak już wcześniej wspomniano, prezent musi zachwycać, dlatego też warto postawić na figurki przedstawiające wykonywaną profesję .

 

Doskonały prezent dla kierownika i pracownika !

 

Figurka, która przedstawia zawody budowlane, to z pewnością świetna pamiątka dla kogoś, kto przechodzi na emeryturę. Dzięki niej można powspominać wszystkie miłe chwile w pracy, które były czymś ważnym.

Każdy murarz, budowlaniec, czy też tynkarz ucieszy się z takiego upominku. Jest on po prostu wyjątkowy oraz niezwykle kreatywny. Taką figurkę, można umieścić praktycznie wszędzie, zarówno w gabinecie na biurku, jak i również w sypialni na komodzie, czy też w salonie.

Świetnie sprawdzi się ona, jako ciekawa, a zarazem niezwykle designerska dekoracja, która kryje w sobie wiele wspomnień.

 

Figurka dla kolegi budowlańca To dobry pomysł !

 

Figurki zawody budowlane są nieoczywistym prezentem, który zachwyca świetną klasą połączoną z niesamowitym designem. Kolejną ich korzyści jest to, że cieszą oko, ponieważ są bardzo ciekawe i piękne.

Przyciągają ogromną uwagę, gdyż przedstawiają naprawdę bardzo zróżnicowane czynności. Wykonanie wszystkich figurek jest solidne, dlatego też ich niesamowity wygląd będzie zachwycał przez długie lata. Jest to niezwykle istotna sprawa, która tak naprawdę je wyróżnia oraz sprawia, że są wyjątkowe na swój sposób.

 

Figurki polskiego rękodzieła są gwarancją solidnego wykonania !

 

Figurki z metalu od zawsze cieszyły się ogromną popularnością, ponieważ ich wygląd przez długi okres czasu nie ulega zniszczeniu, ani uszkodzeniu. Jest trwały, dlatego też zapewnia świetną estetykę, która jest naprawdę ważna w tym, jakże ciekawym i designerskim produkcie.

Warto mieć to na uwadze, wybierając odpowiednią figurkę.

Tutaj jakość wykonania jest zawsze na pierwszy miejscu. Można się o tym przekonać inwestując w nią i ciesząc się jej niezawodnością pod każdym możliwym względem.

 


                                                                 


Prezent dla budowlańca murarza Prezent dla budowlańca tynkarza Figurka na prezent dla płytkarza Metalowa figurka tynkarz Metalowa figurka murarz Metalowa figurka płytkarz
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność