Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Emblematy samochodowe na prezent dla Kierowcy

polecam na prezent dla kierowcy Mosiężne emblematysamochodowe.pl wykonane w pracowni polskiego rzemiosła artystycznego.

 

Emblematy są wykonane w 100% z stopu mosiężnego który został pokryty galwanicznie chromem.

 

Nasza technologia daje gwarancję długiego użytkowania.

 

Polecam emblemat:

 

Podkowa na szczęście

 

Podkowa z koniem dla miłośnika konnej jazdy.

 

Emblemat Orzeł - Godło polski dla kierowcy pędzącego po zagranicznych szlakach i bezdrożach.

 

 

 

 

Chcesz sprawić przyjemność kierowcy zawodowemu? Podarować mu mały, ale wiele znaczący prezent? Nic ciekawego nie przychodzi Ci do głowy? Mamy coś odpowiedniego! To chromowane emblematy samochodowe.

 

Co to jest emblemat samochodowy?

 

Jest to stalowy element chromowany, przeznaczony do montażu na zewnątrz kabiny ciężarówki. Najczęściej mocuje się go na klapie silnika, w miejscu tzw. grilla. Emblemat samochodowy posiada specjalną konstrukcję, pozwalająca na solidny i bezinwazyjny montaż, bez potrzeby wiercenia dziur w pokrywie silnika.

 

Jaki emblemat samochodowy wybrać?

 

Każdy polski kierowca ma w sercu ojczyznę. Zarówno kiedy prowadzi pojazd po drogach Polski, jak i za granicą. Szczególnie wtedy pragnie manifestować swoje pochodzenie i patriotyzm, nawiązując komunikację z innymi rodakami za kierownicą. Jak najprościej można to zrobić? Oczywiście mocując na pokrywie silnika emblemat orzeł polski. Kierowca krajowy, jak i ten zagraniczny na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Jeśli już posiada taki gadżet, warto pomyśleć o innych emblematach o symbolicznym znaczeniu.

 

Co każdy kierowca tira i autobusu powinien posiadać?

 

Kierowcy zawodowi to zżyta rodzina, których drugim domem jest samochód. Wiedząc że w trasie mogą liczyć tylko na siebie, starają się okazywać wzajemną pomoc i zrozumienie. W tym wszystkim liczą również na nieco szczęścia, które pozwala im bezpiecznie i na czas wrócić do domu. Dowodem na to są emblematy, które umieszczają na swoich samochodach.

 

  • Podkowa na grill – z założenia podkowa symbolizuje szczęście i ma pomóc dotrzeć do domu.

 

  • Ford Mustang – ten emblemat samochodowy ma symbolizować szybkość oraz poczucie wolności jakie daje praca kierowcy. Możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc, to jedna z najczęściej wymienianych zalet tego zawodu.

 

Wszystkie oferowane tutaj emblematy samochodowe to polskie rękodzieło i metaloplastyka. Nie mamy w tym przypadku do czynienia z tanimi, kiepsko wykonanymi produktami z tworzywa sztucznego, ale z najwyższej jakości ręcznie robioną metaloplastyką.


                                                                 


Emblemat Orzeł dla polskiego Kierowcy Emblemat podkowa z koniem Emblemat dla kierowcy tira Emblemat mustang Tuning Podkowa na szczęście Emblemat orła dla kierowcy
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność