Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta

Breloki do kluczy z motywem polskich służb mundurowych są przeznaczone zarówno dla osób pracujących w konkretnych formacjach (będą idealnym dopełnieniem całego munduru ale także dowodem oddania i pasji wykonywanego zawodu), a także dla wszystkich miłośników poszczególnych służb. Taki brelok może być oryginalnym prezentem dla małego chłopca czy dziewczynki, którzy marzą, by zostać w przyszłości policjantem czy też żołnierzem a także dla starszych osób, które starają się dostać do ulubionej formacji lub też były to ich młodzieńcze marzenia i zainteresowania.

breloki do kluczy

Breloki do kluczy, prawdopodobnie zostały wymyślone przede wszystkim w celu szybkiego znalezienia kluczy schowanych gdzieś na dnie torebki, plecaka czy też w kieszeniach. Jednak obecnie ich oryginalne formy wykonania sprawiają, że są niezwykłym dodatkiem do kluczy, często także do całego wizerunku oraz podkreślają charakter właściciela i jego pasje. Te służbowe breloki są tak charakterystyczne, że w razie zgubienia ich unikatowość staje się bardzo pomocna – z pewnością łatwiej jest opisać wtedy wygląd poszukiwanych kluczy wraz z brelokiem.

brelok straż graniczna

brelok służba więzienna

Brelok służba celna

brelok policja 997

Brelok godło polski

Brelok cbś

 


11-05-2015 admin

                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność