Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Przycisk do dzwonka - Mosiężny w stylu retro

Polecam Tobie do twoich drzwi mosiężne przyciski dzwonkowe do zamontowania na starej drewnianej futrynie drzwiowej lub bezpośrednio na ścianie.

Polski produkt odlany z mosiądzu patynowany i zabezpieczony dodatkowo bezbarwnym lakierem

Przyciski są na tyle uniwersalny że istnieje możliwość sterowania urządzeń niskiego i wysokiego napięcia takich jak
Dzwonki
Domofony
Zamki elektromagnetyczne

 

 

Już mamy nowe modele przycisków natynkowych na napięcie 230V 

 

Jeśli zależy Tobie, aby zaproszeni goście bez problemu trafili do Twojego domu, mieszkania czy też firmy a także cenisz stylowe i równocześnie niepowtarzalne wzornictwo, to z pewnością ten wyjątkowy mosiężny przycisk dzwonkowy z wizytówką będzie dla Ciebie wprost idealny.

 

Niezwykła staranność i jakość wykonania a także trwały, czytelny grawer to gwarancja oryginalnego i jakże ważnego dodatku całego budynku, który bez wątpienia stanie się elementem zainteresowania wszystkich odwiedzających.

 

Możliwość wyboru spersonalizowanego napisu na mosiężnej wizytówce powoduje, iż dzwonek stanie się w pełni unikatowym rękodziełem. Oczywiście produkt ten spełni się również jako stylowy prezent dla rodziny czy znajomych, którzy lubią połączenie funkcjonalności z unikatowym wzornictwem.

 

Może być podarowany osobom, które dopiero co wprowadziły się do nowego domu czy mieszkania lub też dzwonek może stać się niewielkim odświeżeniem wizerunku budynku i równocześnie niezwykle oryginalną wizytówką właściciela.

 

Zapoznaj się z nową ofertą przycisków do wnętrza starej kamienicy

 


                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność