Galeria artykułów dekoracyjnych wyposażenia wnętrz oraz spersonalizowanych prezentów i upominków dla wymagającego klienta
Przycisk do dzwonka - Mosiężny w stylu retro

Polecam Tobie do twoich drzwi mosiężne przyciski dzwonkowe do zamontowania na starej drewnianej futrynie drzwiowej lub bezpośrednio na ścianie.

Polski produkt odlany z mosiądzu patynowany i zabezpieczony dodatkowo bezbarwnym lakierem

Przyciski są na tyle uniwersalny że istnieje możliwość sterowania urządzeń niskiego i wysokiego napięcia takich jak
Dzwonki
Domofony
Zamki elektromagnetyczne

 

 

Już mamy nowe modele przycisków natynkowych na napięcie 230V

 

Zobacz wizytówkę z twoim grawerem

 

  

 

Jeśli zależy Tobie, aby zaproszeni goście bez problemu trafili do Twojego domu, mieszkania czy też firmy a także cenisz stylowe i równocześnie niepowtarzalne wzornictwo, to z pewnością ten wyjątkowy mosiężny przycisk dzwonkowy z wizytówką będzie dla Ciebie wprost idealny.

 

Niezwykła staranność i jakość wykonania a także trwały, czytelny grawer to gwarancja oryginalnego i jakże ważnego dodatku całego budynku, który bez wątpienia stanie się elementem zainteresowania wszystkich odwiedzających.

 

Możliwość wyboru spersonalizowanego napisu na mosiężnej wizytówce powoduje, iż dzwonek stanie się w pełni unikatowym rękodziełem. Oczywiście produkt ten spełni się również jako stylowy prezent dla rodziny czy znajomych, którzy lubią połączenie funkcjonalności z unikatowym wzornictwem.

 

Może być podarowany osobom, które dopiero co wprowadziły się do nowego domu czy mieszkania lub też dzwonek może stać się niewielkim odświeżeniem wizerunku budynku i równocześnie niezwykle oryginalną wizytówką właściciela.

 

Zapoznaj się z nową ofertą przycisków do wnętrza starej kamienicy

 


                                                                 

Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność